Spawanie

Spawanie to proces polegający na zespalaniu materiałów. Najczęściej swoje zastosowanie znajduje do łączenia metali ale może być stosowane do łączenia innych tworzyw gdzie również jest niejednokrotnie idealnym rozwiązaniem . Zespalanie to nic innego jak nagrzanie obrabianego materiału do odpowiedniej temperatury i stopienie w miejscu łączenia gdzie następnie powstaje trwała spoina. Najbardziej znane i powszechnie używane metody spawania to MIG i MAG, TIG oraz spawanie z wykorzystaniem zjawiska łuku elektrycznego MMA.  Wszystkie wymienione wyżej metody polegają na tym samym – topienie materiału i trwałe połączenie.

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów z branży spawalniczej. Wszelkiego rodzaju druty spawalnicze i elektrody wykorzystywane zarówno przy obróbce stali nierdzewnej jaki stali czarnej, akcesoria do spawarek oraz preparaty antyodpryskowe i trawiące spawy.

Oferowane produkty w naszym sklepie są przetestowane i ciągłym wykorzystaniu również w naszym warsztacie gdzie wykwalifikowana kadra spawa balustrady nierdzewne według nawet najbardziej niecodziennych projektów.

Spawanie
Show Filters