Narzędzia

Narzędzia są niezbędnym elementem w każdym domu. Pod tym pojęciem kryje się wiele artykułów, które są rozumiane w wieloraki sposób.

W naszej ofercie hurtowej czy detalicznej pod tym pojęciem znajdują się głównie narzędzia niezbędne podczas pracy ze stalą nierdzewną. Proponujemy Państwu wyciory do czyszczenia o różnej średnicy, które są niezbędne do czyszczenia otworów ze zwiercin i pompki do przedmuchiwania nawierconych otworów, służącej do usuwania osadów i pyłów ze zwiercin. Posiadamy również w ofercie sprzedażowej narzędzia przydatne nie tylko podczas pracy ze stalą nierdzewna ale również do wielu innych prac, należą do nich: rysik traserski przeznaczony do oznaczania punktów odwiertów czy nacięć na stali nierdzewnej lub innych punktów na powierzchniach, miary zwijane o długościach 5m, 7,5m, 10m niezbędne w każdym domu oraz pistolet do kleju mały i duży odpowiedni do silikonów, kotew chemicznych, czy klejów.

Na naszej stronie mamy szeroki wybór narzędzi wraz z ich opisem , a w razie pytań możesz skontaktować się z naszym doradcą który pomoże Ci wybrać odpowiedni sprzęt.

Narzędzia
Show Filters

Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników

Show Filters

Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników