Q-RAILING jako systemowe rozwiązanie balustrad nierdzewnych

Firma Q-railing to światowy lider w produkcji systemów balustrad. Siedziba firmy znajduje się w Niemczech. W 2002 roku został wprowadzony pierwszy modułowy system balustrad w gatunku 316, który powstał jeszcze pod nazwą firmy Antiqua Guliker GmbH.

Q-railing wyróżnia się doskonałą jakością swoich produktów. Już sama nazwa firmy Quality-railing mówi o tym, że wstawia ona przede wszystkim na jakość produktu. Świadczy o tym również certyfikat zarządzania jakością DIN EN ISO 9001:2008. Firma spełniła także wymogi Achilles Joint Qualification System (JQS).

Cechą charakterystyczną produktów firmy jest łatwość ich montażu, funkcjonalność i bezpieczeństwo.

Dzięki własnej jednostce badawczej Q-railing wprowadziło pierwszy w Europie modułowy system balustrad Easy Glass. Jest to system rozwiązań balustrad całoszklanych, który dzięki regulowanej technologii, innowacyjnym rozwiązaniom i instrukcjom technicznym sprawia, że montaż systemu balustrad jest szybki i łatwy. Nieważne, który rodzaj systemu Easy Glass wybierzemy, ponieważ każdy z nich jest skonstruowany tak, żeby zapewnić łatwość montażu i bezpieczeństwo.

Oprócz systemów do balustrad samonośnych Q-railing dysponuje całym szeregiem różnych systemów słupkowych, linkowych, balkonów francuskich, adapterów do szkła, zacisków podłogowych, poręczy ściennych itp., które spełniają nie tylko najwyższe normy produktowe, ale przede wszystkim technolodzy dołożyli wszelkich starań, aby stanowiły funkcjonalny a zarazem ozdobny element w naszej przestrzeni.

Niezależnie od tego, czy potrzebujemy balustrady do domu, biura czy jakiegokolwiek innego miejsca, w ofercie produktów firmy można znaleźć ogromną różnorodność komponentów, z których da się zmontować nawet najbardziej wymagającą balustradę ( https://www.q-railing.com/pl-pl/glass-railings/).

Firma w swoich produktach wprowadza nieustannie nowe innowacje techniczne, stylowe wzornictwo i niezwykłą estetykę.

Celem firmy jest jak najlepsze rozumienie potrzeb klientów, i proponowanie takich rozwiązań, które przekroczą ich oczekiwania.

Na zakończenie warto dodać, że Q-railing posiada swoje przedstawicielstwo oraz partnerów również w Polsce, u których można zaopatrzyć się we wszystkie produkty Q-railing. Dzięki temu każdy może cieszyć się balustradą najwyższej jakości i mieć ją w zasięgu ręki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *