Kolor czarny jako idealny dodatek

Jeszcze kilka lat temu nikt z nas by nie pomyślał, że najbardziej modnym kolorem, który będzie królował w naszych domach będzie kolor czarny. Obecnie jest on absolutnym hitem!

Idealnym połączeniem jest szkło z okuciami w kolorze czarnym, które nada naszemu wnętrzu bardzo modnego wyglądu i niepowtarzalnego charakteru.

Zaczynamy od łazienki. W łazience praktycznie całą armaturę można już zakupić w kolorze czarnym. Idealnym dodatkiem są okucia do kabin prysznicowych. W tej dziedzinie producenci absolutnie nie śpią. Do naszej wymarzonej kabiny prysznicowej możemy dobrać cały szereg okuć w kolorze czarnym, zaczynając od gałek prysznicowych, zawiasów, profili, łączników, stabilizatorów a kończąc na różnego rodzaju uszczelkach.

Kolejnym ciekawym rozwiązaniem są lustra, które montowane są często w czarne, metalowe ramki. Alternatywą dla ramek może być lustro, które ma obrzeża piaskowane i odpowiednio naniesioną od spodniej strony lustra farbę. Lustro dyskretnie się komponuje z ramką, wygląda bardzo ekskluzywnie w dodatku bardzo praktyczne, ponieważ gładka powierzchnia ułatwia czyszczenie.

Kolor czarny jest modny

W naszych mieszkaniach coraz częściej stosujemy rożnego rodzaju przeszklenia np. w wiatrołapie, korytarzu, salonie czy na klatce schodowej. Tutaj również mamy możliwości zastosowania okuć dla naszej ścianki szklanej w kolorze czarnym. Ścianki nabierają industrialnego wyglądu w czarnych szprosach ale i również w ramkach montażowych dookoła szkła.

Idealnym dodatkiem do takiej ścianki będzie piękny czarny pochwyt, który oczywiście występuje w najróżniejszych kształtach i rozmiarach.

Podobnie w przypadku szklanych drzwi, tutaj również mam cały wachlarz okuć w kolorze czarnym takich jak ościeżnice, klamki, zamki, zawiasy itp.

Na zakończenie zostawiłam balustrady szklane. Idealnie sprawdzają się aluminiowe profile montażowe, które pomalowane proszkowo na kolor czarny dają efekt wyjątkowej elegancji i doskonale komponują się ze szkłem. Na rynku dostępne jest wiele różnych aluminiowych rozwiązań systemowych, dzięki którym możemy cieszyć się piękną balustradą w najmodniejszym kolorze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *